روتختی سه بعدی یک نفره ترکسان

7 نکته ساده برای انتخاب بهترین روتختی سه بعدی

روتختی سه بعدی از جمله انواع روتختی های جدید و پرطرفدار می باشد. برای انتخاب انواع روتختی از جمله روتختی سه بعدی مناسب و عالی بایستی نکاتی را در نظر داشته باشید. جنس مواد، اندازه، رنگ، راحتی، کیفیت، هماهنگی با دکوراسیون اتاق خواب و دستورالعمل های شستشو از جمله مهمترین این نکات هستند.

ادامه مطلب

خواب

3 مورد از عواملی که به داشتن خواب خوب کمک می کند را بدانید

افرادی که خواب کافی دارند در طول روز نیز کارایی بالاتری برای انجام فعالیت های خود دارند و همچنین این افراد شادتر خواهند بود. در هنگام خواب مغز آرام تر فعالیت می کند. وقتی که خواب هستیم اطلاعات و مسائلی که در طول روز به مغز داده ایم پردازش می شود.

ادامه مطلب

درمان بی خوابی

8 راهکار ساده و موثر برای درمان بی خوابی

بی خوابی یکی از علل مهم بروز چاقی، دیابت و بیماری قلبی محسوب می شود. بهترین راه برای رفع این مشکل استفاده از راهکارهای غیر دارویی است. تنظیم زمان خواب، مناسب سازی محیط اتاق، استفاده از تشک و بالش مناسب، دوش گرفتن و ورزش به درمان بی خوابی کمک می کند. افرادی که از بی خوابی رنج می برند، باید قبل از خواب از دریافت کافئین خودداری کنند.

ادامه مطلب

شستشوی روتختی

9 نکته که باید در زمینه شستشوی روتختی بدانید

شستشوی روتختی یکی از مهم ترین نکات بهداشتی برای اتاق خواب شما به شمار می رود. برای داشتن یک روتختی تمیز و سالم، باید اصول و نکات مهم شستشوی آن را رعایت نمایید و تا روتختی شما در حین شستشو یا خشک شدن، آسیب نبیند و تغییر رنگ ندهد. این نکات شامل؛ جنس پارچه، رنگ، دما، شرایط خشک شدن و… می شود.

ادامه مطلب

فواید بالش طبی

6 دلیل برای خرید بالش های طبی

بالش طبی به دلیل فرم خاص خود سر و گردن را در وضعیت مناسب قرار می دهد. در نتیجه، از آسیب ستون فقرات و درد گردن جلوگیری می کند. استفاده از بالش طبی کیفیت خواب را بهبود و احتمال خروپف کردن را کاهش می دهد. افرادی که از این نوع بالش استفاده می کنند، کمتر دچار چین و چروک در ناحیه صورت می شوند.

ادامه مطلب

حوله

7 نکته مهم و کاربردی برای شستن حوله

حوله یکی از مهم ترین وسایل شخصی است. به همین دلیل، اگر به بهداشت آن توجه نشود، می تواند منشا بیماری های زیادی باشد. حوله های نو باید قبل از استفاده به خوبی شسته شوند. سایر حوله ها نیز به ازای هر 3 بار استفاده به شستشو نیاز دارند. توصیه می شود حوله ها بعد از شستشو به کمک نور خورشید خشک شوند.

ادامه مطلب

روتختی اسپرت کارینا

چگونه یک روتختی اسپرت مناسب انتخاب کنیم؟

روتختی اسپرت یکی از مواردی است که استفاده از آن فراگیر است. علاوه بر جنبه ی زیبایی ظاهری این محصول، از کارایی آن به عنوان روانداز مناسب نیز باید نام برد. این محصول در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید شده که برای شما قابل انتخاب است. در اینجا برای انتخاب نوع مناسب روتختی اسپرت به شما اطلاعاتی داده می شود.

ادامه مطلب

9 ترکیب رنگی جذاب و ساده برای اتاق خواب

پیدا کردن مناسب‌ترین ترکیب رنگ برای اتاق‌ خواب همیشه کاری جالب و در عین حال خسته کننده است و باعث سردر گمی می شود. ممکن است تردیدها و ترس‌های فراوانی در مورد این که شاید رنگ درستی برای اتاق خود انتخاب نکرده‌اید سراغ‌ تان بیایند.

ادامه مطلب

12