به فروشگاه کالای خواب سلطانی خوش آمدید

درباره کالای خواب سلطانی

بیش از 8 سال فعالیت در حوزه کالای خواب

درباره فروشگاه آنلاین ما

استراتژی مدیران کالای خواب سلطانی از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع حتی در مورد کالاهای حجیم، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه شده، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

در سال 1393 فروشگاه فیزیکی کالای خواب سلطانی در شهر گلپایگان تاسیس شده و طی چندین سال فعالیت تخصصی در کالای خواب، اکنون به عنوان یک برند معتبر و طراز اول شناخته می شود که پیشتاز فروش معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی کالای خواب می باشد تا خوابی راحت را برای شما به ارمغان بیاورد .

پس از پنج سال فعالیت به شکل سنتی و فروشگاه فیزیکی با توجه به رشد فروش آنلاین و دیجیتال مارکتینگ، فروشگاه آنلاین کالای خواب سلطانی تاسیس شد

کالای خواب سلطانی در شبکه های اجتماعی

12774 مشتریان رضایتمند آنلاین
1356 تنوع کالایی
8 اعضای تیم
4 فروشگاه و انبار های ما
36 تنوع حوله های تن پوش
800+ تنوع سرویس لحاف

کالای خواب سلطانی به روایت آمار

این آمار تا پایان دی ماه سال 1400 می باشد.

ما خاص ترین هستیم

گونیا

کیفیت

تمام تلاش کالای خواب سلطانی بر تامین محصول با کیفیت بالا می باشد

قلم

خاص

ما در تلاشیم تا خاص ترین محولات را ارائه کنیم

نقاشی

تنوع بالا

بیش از 648 قلم کالا که هر یک تنوع بی نظیری دارا هست

گونیا

متعهد

ما متعهد به فروش بهترین محصولاتیم